Scroll Top

“Table” uzlabojumi

Daudzas mūsu Table rīka funkcijas ir diezgan līdzīgas tām, kuras varat atrast programmā Microsoft Excel, tāpēc nav nepieciešams papildu skaidrojums. Taču joprojām ir kaut kas, kas jūs varētu interesēt.
8 (Demo)

ZWCAD 2023 FUNKCIJAS

Jaudīgāks tabulas rīks

Daudzas mūsu Table rīka funkcijas ir diezgan līdzīgas tām, kuras varat atrast programmā Microsoft Excel, tāpēc nav nepieciešams papildu skaidrojums. Taču joprojām ir kaut kas, kas jūs varētu interesēt. Izpētīsim!

Ribbon Contextual Menu

Salīdzinot ar mūsu iepriekšējo versiju, mēs tai pievienojām lentes kontekstuālo izvēlni (Ribbon Contextual Menu), lai jūs varētu izvēlēties funkcijas tieši izvēlnē. Noklikšķinot uz šūnas, lentes izvēlne automātiski pārslēgsies uz tabulas šūnu cilni.

1. attēls. Tabulas šūnu lentes konteksta izvēlne

Insert Multiple Contents

2023. gada versijā viens no lielākajiem uzlabojumiem ir tas, ka šūnā varat ievietot ne tikai tekstu, laukus vai formulas, bet arī blokus. Lentes kontekstuālajā izvēlnē noklikšķiniet uz pogas Bloķēt, parādīsies dialoglodziņš un sarakstā varēsiet atlasīt blokus, kurus vēlaties ievietot.

Ieteicams atzīmēt “AutoFit”, jo, noklikšķinot uz “AutoFit”, bloks tiks automātiski mērogots atkarībā no šūnas lieluma, lai tas ietilptu.

2. attēls. Ievietojiet bloku šūnā.

3. attēls. Ievietojiet bloku šūnā.

Turklāt jūs pat varat ievietot vairākus blokus vai vienā šūnā ievietot dažāda veida saturu, piemēram, blokus un tekstu. Jūs varat ievietot šūnā visu, ko vēlaties, bez ierobežojumiem.

4. attēls. Ievietojiet dažāda veida saturu.

Pēc dažāda veida satura ievietošanas vienā šūnā varat viegli pielāgot satura secību, noklikšķinot uz “Pārvaldīt šūnas saturu”.

5. attēls. Pārvaldiet šūnas saturu

Saglabāt kā jaunu šūnas stilu un saskaņot šūnu

Kad esat iestatījis šūnas stilu, varat ar peles labo pogu noklikšķināt uz šūnas, un īsinājumtaustiņu izvēlnē atradīsit “Saglabāt kā jaunu šūnas stilu”. Izmantojot šo jauno funkciju, varat viegli piemērot vēlamo šūnu stilu citām šūnām.

6. attēls. Saglabāt kā jaunu šūnu stilu

Ir ātrāks veids, kā kopēt šūnas stilu — Match Cell. Tas darbojas kā formāta krāsotājs programmā Microsoft Excel. Vienkārši atlasiet šūnu, noklikšķiniet uz pogas “Saskaņot šūnu” uz lentes un izvēlieties citu šūnu, pēc tam tai tiek piemērots šūnas stils.

7. attēls. Match Cell

Sākuma tabula

Šī funkcija ļauj lietotājiem izvēlēties tabulas veidni kā sākuma tabulu. Ja vienā formā ir jāizveido vairākas tabulas, esošu tabulu vispirms varat saglabāt kā veidni un pēc tam izvēlēties to kā sākuma tabulu. Tādā veidā jūs varat ērti izmantot tabulas veidlapu, katru reizi to neiestatot. Tiek atzīmēts, ka, saglabājot tabulu kā veidni, tā saglabā tikai tās nosaukumu, galveni un tabulas šūnas stilu.

8. attēls. Tabulas stila dialoglodziņš

9. attēls. Izvēlieties kā sākuma tabulu

Papildus iepriekšminētajam ir arī daudzas citas jaunas funkcijas, kas var uzlabot jūsu darba efektivitāti, piemēram, automātiskā aizpilde un formula.

Related Posts

Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.