Scroll Top

ZWCAD MFG

Uzlabots 2D CAD ražotājiem

Kas ir ZWCAD MFG?

ZWCAD MFG ir uzlabots CAD risinājums ražošanas profesionāļiem, lai uzlabotu dizaina standartizāciju un efektivitāti

Izveidots uz jaudīgās ZWCAD platformas, tas ļauj lietotājiem vieglāk un ātrāk izveidot standartizētus augstas kvalitātes dizainus, piedāvājot plašu standarta detaļu bibliotēku, viedos zīmēšanas rīkus un citas produktivitāti uzlabojošas funkcijas. Turklāt to var nemanāmi integrēt PLM sistēmās, lai panāktu efektīvu pārvaldību visā produkta dzīves ciklā.

Kāpēc ZWCAD MFG?

Izveidojiet standarta rasējumus, izmantojot plašu standarta detaļu bibliotēku

Ātri izveidojiet rasējumus, kas atbilst valsts un starptautiskajiem standartiem, tostarp ISO, EN, DIN, ANSI, ASME, PN, IS, JIS un citiem. No bultskrūvēm līdz skrūvēm un kniedēm līdz tapām – mums ir visas nepieciešamās daļas jebkuram projektam.

Pārvaldiet datus un labāk sadarbojieties, izmantojot PLM integrāciju

Tas var ātri sasniegt augstu integrācijas līmeni ar populārām PLM sistēmām, piemēram, Teamcenter® un Windchill®2. Integrējot to esošajā sistēmā, varat efektīvāk pārvaldīt savus datus un labāk sadarboties ar savu komandu.

ISO, EN, DIN, ANSI, ASME, PN, IS, JIS
Apvienojiet dizaina standartus savā komandā ar pielāgojumiem

Izveidojiet savas veidnes ar pielāgojamiem apmales rāmjiem, daļu bibliotēku, izmēru stiliem, fontiem, tehniskajām prasībām un daudz ko citu. Tā kā no sākuma līdz beigām ir vienoti standarti, katrs jūsu komandas dalībnieks visos projektos ir uz vienas lapas.

ZWCAD MFG lietošanas priekšrocības

Mēs veicām visaptverošu ZWCAD un ZWCAD MFG salīdzinājumu, kā piemēru izmantojot rokas sūkni, lai veiktu kopīgus projektēšanas uzdevumus no uzmetuma līdz detalizētai izstrādei. Rezultāti atklāja, ka ZWCAD MFG ievērojami palielināja produktivitāti par 51%, salīdzinot ar ZWCAD3.

IZMĒĢINIET ZWCAD MFG
Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.