Scroll Top

ZWCAD programma paredzēta darbam ar DWG/DXF failiem. Programmu savā darbā izmanto arhitekti, inženieri, būvnieki, ražotāji, būvuzraugi, tāmētāji, būvvaldes un tie, kuriem savā darbā vajadzīgs apstrādāt vai veidot precīzus rasējumus.

Programmā ZWCAD veidojiet, rediģējiet, saglabājiet un izdrukājiet DWG/DXF/DWT failus, importējiet DGN failus, kā arī veiciet izmaiņas uz AutoCAD programmas bāzes no R14 līdz 2025 versijās veidotajos failos.

01

KO VAR IZDARĪT AR ZWCAD?

Veidot projektus no sākuma līdz beigām.
Rediģēt projektus, kas izveidoti vai izeksportēti DWG failos.
Saglabāt projektus jebkurā no DWG failu versijām.
Izdrukāt projektus.
Eksportēt projektus uz .PDF, .DXF, .SAT un citiem formātiem.

02

ZWCAD DARBA VIDE

ZWCAD programmas darba vide ir maksimāli pielīdzināta AutoCAD darba videi. Lietotāji, kas ir pazīstami ar AutoCAD darba vidi, varēs bez sevišķas apmācības uzsākt darbu ZWCAD. Failu organizācija, instrumentu novietojums un komandas ir izveidotas lietotājiem saprotamā un intuitīvā veidā.
Programmā ir pieejami abi instrumentu izkārtojumi Classic un Ribbon.

03

FLEXIBLOCK

Paātriniet savu darbplūsmu, izmantojot Flexiblock (Dynamic Block), kas satur parametrus un darbības. Turklāt to var izveidot vai rediģēt atbilstoši jūsu vajadzībām.

04

POINT CLOUD

Viegli apstrādājiet punktu mākoņa datus ZWCAD, lai uzlabotu dizaina precizitāti. Varat tos pievienot, pārvaldīt un rediģēt, piemēram, apgriezt un izveidot sadaļu plānus.

05

ZWCAD 2025 JAUNUMI

Ieskatieties, kas jauns ZWCAD 2025! Izmēģiniet, kuras funkcijas vislabak noder Jūsu darbā!

AIZPILDIET PIRKUMA PIETEIKUMU UN SAŅEMIET ATLAIDI!

  LICENCES UN CENAS

  Izvēlieties sev atbilstošāko licenci. Cenas ir norādītas bez PVN.
  APMĀCĪBAS
  Veicam apmācību ZWCAD lietošanā iesācējiem individuāli angļu vai krievu valodā.
  TEHNISKIE JAUTĀJUMI
  Atrodiet atbildes uz tehniskiem jautājumiem šajā sadaļā vai sazinieties ar mums.
  Konfidencialitātes iestatījumi
  Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.