Scroll Top

CAD programma ZWCAD

CAD par pieejamu cenu
3d-mouse

ZWCAD – saderīga un pazīstama programma

Programma strādā DWG formātā un tajā ir iespējams atvērt citās CAD programmās veidotus failus, kā arī rediģēt un saglabāt tos. ZWCAD programmas darba vide ir maksimāli pielīdzināta pazīstamākajām CAD programmām, tāpēc varēsiet uzsākt darbu bez izdevumiem apmācībai. Programma piedāvā pazīstamas funkcijas, kas paātrina projektēšanas darbu. Vairāk par funkcijām skat. šeit >

  • Veidojiet projektus CAD formātos.
  • Rediģējiet projektus, kas izveidoti vai izeksportēti DWG failos.
  • Saglabājiet projektus jebkurā no DWG failu versijām.
  • Izdrukājiet un eksportējiet projektus uz .PDF, .DXF, .SAT un citiem formātiem.

Pieejama cena un beztermiņa licences

Viena no mūsu galvenajām priekšrocībām ir savlaicīgs tehniskais atbalsts un konsultācijas.

Būtiska atšķirība no citiem programmu izplatītājiem – mēs piedāvājam beztermiņa licences. Tas nozīmē, ka programmas atjaunošana uz jaunāku versiju nav jāveic katru gadu. Klients pats izvēlas, kad nepieciešams programmas atjaunojums. Tas ļauj krietni samazināt izmaksas, jo maksāsiet vienu reizi, bet strādāsiet ar programmu vairākus gadus.

4 (Demo)
3 (Demo)
Pārbaudiet pirms iegādājaties!

Lai pārliecinātos, vai programma ir piemērota Jūsu darba uzdevumu izpildei, mēs piedāvājam izmēģināt programmu 30 dienas bez maksas. Testa perioda laikā ar programmu strādājiet pilnā apjomā – atveriet, veidojiet, rediģējiet un izdrukājiet DWG failus! Katram klientam ir iespēja izmēģināt programmu pirms pirkuma veikšanas, un tas neuzliek nekādas saistības.

Lai izmēģinātu programmu bez maksas 30 dienas, spiediet šeit >

1
Izmēģiniet programmu 30 dienas!
2
Programma darbosies pilnā apjomā.
3
Testa periods neuzliek nekādas saistības.

Related Posts

Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.