Scroll Top

Mūsu uzņēmums

KAS MĒS ESAM UN KO DARĀM?

Mūsu uzņēmums SIA “3DLOTUS” piedāvā programmnodrošinājumu arhitektūras, projektēšanas, dizaina, būvniecības, metālapstrādes un mašīnbūves, komunālo pakalpojumu un citu nozaru pārstāvjiem.

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

Klients saņem beztermiņa licenci. Licence nav jāatjauno katru gadu. Licenci var atjaunot, kad vien vēlas, pēc vajadzības.

Programmnodrošinājuma izstrāde un attīstība notiek vairākās pasaules valstīs, kas nodrošina efektīvu un mūsdienīgu risinājumu klāstu mūsu piedāvājumā.

Mēs sniedzam individuālas apmācības saskaņā ar klienta vajadzībām.

Katram klientam ir iespēja izmēģināt programmu 30 dienas bez maksas pirms pirkuma veikšanas.

MŪSU MISIJA

Mūsu misija ir nodrošināt klientus ar licencētu CAD/CAM programmnodrošinājumu par pieejamu cenu.

MŪSU UZŅĒMUMS

Mūsu uzņēmums piedāvā programmnodrošinājumu kopš 2006.gada. Šajā laikā ir nodibinātas pārstāvniecības Baltijas valstīs un Zviedrijā. Mūsu klienti pārstāv arhitektūras, projektēšanas, dizaina, būvniecības, metālapstrādes un mašīnbūves, komunālo pakalpojumu un citas nozares.
SIA “3dLotus” ir vienīgais oficiālais ZWCAD programmatūras izplatītājs Latvijā.

Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.