Scroll Top

ZWCAD 2024

ZWCAD - CAD programma darbam 2D​​/3D vidē
Atbalsta DWG, DXF, DWT
Darbojas R14-2024 versijās
Izdrukā failu formātus PNG, JPG un PDF
100% saderīga ar analogu DWG failiem

ZWCAD programma paredzēta darbam ar DWG/DXF failiem. Programmu savā darbā izmanto arhitekti, inženieri, būvnieki, ražotāji, būvuzraugi, tāmētāji, būvvaldes un tie, kuriem savā darbā vajadzīgs apstrādāt vai veidot precīzus rasējumus.

Programmā ZWCAD veidojiet, rediģējiet, saglabājiet un izdrukājiet DWG/DXF/DWT failus, importējiet DGN failus, kā arī veiciet izmaiņas uz AutoCAD programmas bāzes no R14 līdz 2024 versijās veidotajos failos.

Ko var izdarīt ar ZWCAD?

Veidot projektus no sākuma līdz beigām.
Rediģēt projektus, kas izveidoti vai izeksportēti DWG failos.
Saglabāt projektus jebkurā no DWG failu versijām.
Izdrukāt projektus.
Eksportēt projektus uz .PDF, .DXF, .SAT un citiem formātiem.

Apskatīt video instrukciju eksportam no PDF uz DWG, var šeit

familiar interface
ZWCAD Darba vide

ZWCAD programmas darba vide ir maksimāli pielīdzināta AutoCAD darba videi. Lietotāji, kas ir pazīstami ar AutoCAD darba vidi, varēs bez sevišķas apmācības uzsākt darbu ZWCAD. Failu organizācija, instrumentu novietojums un komandas ir izveidotas lietotājiem saprotamā un intuitīvā veidā.
Programmā ir pieejami abi instrumentu izkārtojumi Classic un Ribbon.

Saderība ar AUTOCAD un VZD ATDI iestatījumiem

ZWCAD darbojas DWG formātā, līdz ar to ZWCAD failu var atvērt ar AUTOCAD, AUTOCAD LT, REVIT, ARCHICAD vai citu DWG formātu atbalstošu programmu palīdzību. Projektētāji var izmantot dažādas CAD un BIM sistēmas, lai iegūtu kvalitatīvu projekta dokumentāciju.

VZD iestatījumi projektētājiem

VZD iestatījumi mērniekiem

tool palettes
Darba rīki

ZWCAD programma nodrošina ar plašu darba rīku klāstu, sākot ar primitīvām zīmēšanas funkcijām – līnijas, apļi, taisnstūri līdz pat saliktajām funkcijām, piemēram, dinamiskie bloki, annotative dimension, smart voice, file compare un citas.

Apskatīt video instrukciju darbam komandā izmantojot XREF funkciju, var šeit

ZWCAD programmas lokalizēšana

ZWCAD programmas Professional versijai ir pieejami papildus dažādi industrijas moduļi, kurus vajadzības gadījumā var pievienot programmai, piemēram, CADprofi HVAC&Piping, MDT, MDT-point cloud u.c. Gadījumā, ja ir vajadzīgs automatizēt ikdienas funkcijas, kuras atkārtojas, tad iespējams uzprogrammēt arī nestandarta papildu moduļus, piemēram nogāžu zīmēšanai ir pieejams modulis SLOPES (nogāzes angļu val.).

cadprofi plugins
tehniskie jautajumi
Imports, eksports, izdrukas

ZWCAD programma var importēt DGN, DWF, DXF, TIFF, JPG, PDF (PDF underlay) un eksportēt var DXF, SAT, WMF, JPG, PDF faila formātus. Papildus moduļi var eksportēt arī citus formātus pēc vajadzības. ZWCAD programma izdrukas var veikt no 2 režīmiem MODEL un LAYOUT. Esošie LAYOUT uzstādījumi, kuri veikti AUTOCAD vai citā CAD programmā, paliek nemainīgi. Atbalsta .CTB un .STB izdrukas stilus.

PDF un DWFx underlay

Gadījumos, kad nav pieejams DWG fails, tad kā pamatu rasējumam var izmantot PDF rasējumu vektora formātā. ZWCAD programmā ievietoto rasējumu iespējams mērogot, kā arī pieķerties līniju virsotnēm. Ja PDF fails ir liels, tad var izmantot CLIP funkcijas, lai lokalizētu kādu konkrētu DWG rasējuma reģionu, tādējādi atvieglojot darbu.

Annotative Object

ZWCAD atbalsta Annotative object funkciju, kas nozīmē, ka, ja izmantojāt savā iepriekšējā CAD programmā šos objektus, tad varēsiet arī turpmāk izmantot šo noformējuma metodi darbā ar ZWCAD.

File Compare

File compare funkcija veidota, lai lietotāji varētu ātri salīdzināt vizuāli 2 faila versijas.

External Reference

Sarežģītos projektos iespējams izmantot citus DWG failus kā ārējās references. Šajā gadījumā vairāki projektētāji var strādāt pie projekta vienlaicīgi.

Tabulas

Programmā iespējams izveidot automātiskās tabulas specifikācijām un eksplikācijām. Iespējams arī importēt MS EXCEL formātā sagatavotās tabulas, kā arī eksportēt ZWCAD programmā sagatavotās tabulas uz CSV formātu, kas vēlāk viegli apstrādājamas MS EXCEL vai OPEN OFFICE programmās.

Apskatīt ZWCAD rīku tabula (Table) darbībā >

tables

IZMĒĢINIET ZWCAD BEZ MAKSAS

Izmēģiniet ZWCAD bez maksas 30 dienas! Programma darbosies pilnā apjomā.
Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.