Scroll Top

ZWCAD licences

ZWCAD licences aktivizācija

ZWCAD licences atgriešana

LICENČU VEIDI

ID licence – simbolu koda atslēga, kas aktivizē programmu. Dotajai atslēgai nav fizisku detaļu. Lietotājs drīkst pārnest šo atslēgu/kodu no datora uz datoru bez ierobežojuma. Lai aktivizētu ZWCAD programmu datorā, nepieciešams ievadīt ciparu kodu (kods ir jāievada tikai pirmo reizi). Versija ar ID kodu ir piemērota gadījumos, kad lietotājs strādā uz viena datora, it īpaši, ja tas ir portatīvais dators. Minimālais licenču skaits ir 1 gb.

Ja pazūd ID koda atslēga, piem., datoram nobrūk cietais disks, tādā gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu info@zwcadsoft.lv ar lūgumu atjaunot licenci. ID koda atjaunošana ir BEZMAKSAS.

ZWCAD ID koda licence ir divu veida – Stand-alone un Tīkla versija (NET). Stand-alone versija NAV PAREDZĒTA lietošanai izmantojot tuneļu pieslēgumus (REMOTE DESKTOP). Ja Lietotājs plāno strādāt, izmantojot tuneļu pieslēgumu (REMOTE DESKTOP), tad jāpērk ir Tīkla licence.

Stand-alone darbosies gadījumā, ja Lietotajs atradīsies fiziski pie datora, vai arī tiks izmantotas attālinātās vadības programmas, piemēram, TeamViewer, Anydesk u.c.

Gadījumos, ja ir neskaidrs, kā Lietotāji izmantos programmu, iespējams pasūtīt servisa kodus un izmēģināt abas licences pirms pirkuma veikšanas bez maksas.

USB atslēga ar kodu – aktivizācijas kods, kas atrodas USB. Lai aktivizētu programmu uz Jūsu datora, Jums ir jāievieto USB datorā un jāievada kods (kods jāievada tikai pirmo reizi). USB atslēgu var izmantot vienlaicīgi tikai uz viena datora, bet programmu ZWCAD varat instalēt uz vairākiem datoriem. USB licences versija ir piemērota gadījumos, kad lietotājam ir jāstrādā uz vairākiem datoriem (ne vienlaicīgi), piemēram, biroja datorā, pārnēsājamā datorā, vai mājas datorā.
Ja USB tiek pazaudēta, licence jāiegādājas no jauna par pilnu cenu.

Tīkla licence — tai nav fiziskas detaļas. Lai datorā aktivizētu programmu ZWCAD, tīkla administratorā (NetworkManager) jāievada licences ciparu kods. Tīkla licence ir piemērota vidējiem un lielākiem birojiem. Programmu var instalēt vairākos datoros, bet tajā pašā laikā programma sāk darboties tikai tajās darba vietās, kur ir iegūtas atbilstošās licences. Prasība — datoriem ir jāatrodas tajā pašā tīklā ar servera datoru, kuram ir licence. Lai pārbaudītu sistēmu, mēs nodrošinām pagaidu kodu, kas palīdzēs pārliecināties, vai dotā licences versija darbosies jūsu birojā.

Ja tīkla atslēga ir bojāta, piemēram, cietais disks ir bojāts, šajā gadījumā, lūdzu, nosūtiet licences atjaunošanas pieprasījumu uz mūsu adresi info@zwcad.lv. Tīkla licences atjaunošana ir BEZ MAKSAS.

Tīkla versijas var atjaunot (jaunināt) tikai visas vienlaikus. Tīkla licences var pavairot neierobežotu skaitu reižu. Piemēram, ZWCAD Professional no 3 darba vietām var palielināt līdz 4 vai 5 utt.

ZwCAD programmas tālāk pārdošana vai iznomāšana.

A) Ja Jūs esat Tālākpārdevējs (Reseller) – šajā gadījumā Tālākpārdevējs var pārdot programmu tālāk Gala Lietotājam pie nosacījuma, ka ir noslēgts ar Izplatītāju rakstisks līgums par programmas ZwCAD tālākpārdošanu.

B) Ja Jūs esat Gala Lietotājs (End User) – šajā gadījumā Jūs varat pārdot programmu citam Latvijā reģistrētam uzņēmumam vai fiziskai personai ar Latvijas Republikas dokumentiem (pilsoņiem un nepilsoņiem). Lai pārdošanas gadījums būtu legāls, Jums vispirms ir jāsaņem rakstiska atļauja no ZwCAD oficiālā izplatītāja par šāda darījuma veikšanu. Lai saņemtu standarta formu atļaujai, lūdzu kontaktēties ar ZwCAD izplatītāju pa tel. +371 66116700 vai e-pastu info@zwcadsoft.lv.

C) ZwCAD programmas nomas tālāk pārdošana / beztermiņa licences noma citai personai – ZwCAD programmas nomas licenci vai jebkuru cita veida programmas nomu drīkst pārdot tikai ZwCAD programmas Izplatītājs. Gala Lietotājs nedrīkst nomāt vai patapināt ZwCAD programmu citai juridiskai vai fiziskai personai.

Paskaidrojumi:

“Izplatītājs” (Authorized Distributor) – “3dLotus” SIA ir ZwCAD programmas autorizētais Izplatītājs Baltijas valstīs.

“Tālākpārdevējs” var būt IT kompānija, kas veic datorprogrammu un/vai datoru komponenšu pārdošanu.

“Gala Lietotājs” (End User) – juridiska vai fiziska persona, kas lieto datorprogrammu finansiāla labuma gūšanai.

Šī procedūra attiecas tikai uz ZwCAD programmām, par citu programmu tālāk pārdošanu un iznomāšanu sazinieties ar mums pa tel. +371 66116700 vai e-pastu info@zwcadsoft.lv.

  • Forma paredzēta uzņēmumiem, kas veic reorganizāciju un pardod pamatlīdzekļus.
  • Formu var parakstīt un noskanēt vai arī parakstīt elektroniski.
  • Forma nav jāaizpilda IT kompānijam!

Lejupielādēt tālākpārdošanas formu >

LICENCĒŠANAS NOTEIKUMI >

Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.