Scroll Top

KAS JAUNS ZWCAD 2024

Ieskaties, kas jauns ZWCAD 2024!

ZWCAD 2024 JAUNUMI

Flexiblock

Paātriniet savu darbplūsmu, izmantojot Flexiblock (Dynamic Block), kas satur parametrus un darbības. Turklāt to var izveidot vai rediģēt atbilstoši jūsu vajadzībām.

PIEMĒRI >

flexiblock
Point Cloud

Viegli apstrādājiet punktu mākoņa datus ZWCAD, lai uzlabotu dizaina precizitāti. Varat tos pievienot, pārvaldīt un rediģēt, piemēram, apgriezt un izveidot sadaļu plānus.

point-cloud
Efektivitātes uzlabošana

Failus var atvērt, skatīt, rediģēt un saglabāt ātrāk, pateicoties vairāku pavedienu optimizācijai, aparatūras paātrinājumam un pakāpeniskai saglabāšanai.

efficiency
Quick Properties Panel

Ērti skatiet un rediģējiet rekvizītus, izmantojot ātro īpašību (Quick Property) paneli. Paneli var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Quick Properties Panel
DGN failu pielikums

DGN failus var pievienot, lai atvieglotu mijiedarbību ar augšupējiem uzņēmumiem. Turklāt tos var rediģēt, piemēram, izveidot clip robežas un rediģēt slāņus.

DGN Files Attachment
3D orbītas režīma uzlabošana

Skatiet 3D modeļus ērtāk, izmantojot vieglāku piekļuvi paralēlajiem un perspektīvajiem skatiem, skata vadības logrīku un dažādiem navigācijas režīmiem.

3D Orbit Mode Improvement
Mtext uzlabojums

Apstrādājiet tekstu ātrāk un precīzāk, izmantojot tādas funkcijas kā numerācija, sleju pārtraukumi un pareizrakstības pārbaude.

mtext
Failu salīdzināšanas uzlabojums

Salīdziniet failus efektīvāk, izmantojot jaunas funkcijas, piemēram, eksportēt momentuzņēmumu, paslēpt atšķirības un importēt objektus.

File Compare Improvement
Area Table

Automātiski ģenerējiet apgabalu tabulas, veicot tikai dažas darbības. Laukuma galdus var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.

area table
Xref slāņa ignorēšana

Varat ignorēt ārējā atsauces zīmējuma slāņus, lai izvairītos no pašreizējā zīmējuma traucējumiem.

xref

Izmēģini ZWCAD 2024 bez maksas 30 dienas!

Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.