Scroll Top
AKCIJA IR NOSLĒGUSIES
Par citiem speciālajiem piedāvājumiem lūdzu zvaniet vai rakstiet!
zwcad logo

ZWCAD programma paredzēta darbam ar DWG/DXF failiem. Programmu savā darbā izmanto arhitekti, inženieri, būvnieki, ražotāji, būvuzraugi, tāmētāji, būvvaldes un tie, kuriem savā darbā vajadzīgs apstrādāt vai veidot precīzus rasējumus.

Programmā ZWCAD veidojiet, rediģējiet, saglabājiet un izdrukājiet DWG/DXF/DWT failus, importējiet DGN failus, kā arī veiciet izmaiņas uz AutoCAD programmas bāzes no R14 līdz 2024 versijās veidotajos failos.

zw3d logo

ZW3D ir viegli apgūstams 3D CAD/CAE/CAM risinājums, kas palidz visa produkta izstrādes ciklā – no koncepcijas līdz ražošanai.
Izmantojot projektēšanas, simulācijas un ražošanas jaudu, ZW3D palīdz ātrāk par mazākām izmaksām izveidot labākus produktus. Neatkarīgi no tā, vai esat maza darbnīca vai liels uzņēmums, ZW3D jūsu vajadzības papildinās ar jaudīgām funkcijām, tostarp modelēšanu, strukturālo simulāciju, 2–5 asu apstrādi un specializētiem rīkiem lokšņu metālam, veidnēm u.c.

Visas jūsu vajadzības ir vienuviet — jums piemērots risinājums no 3D dizaina līdz ražošanai.

sazinieties ar mums!

    Konfidencialitātes iestatījumi
    Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.