Scroll Top

Kas jauns ZWCAD 2022?

ZWCAD programma paredzēta darbam ar DWG/DXF failiem. Programmu savā darbā izmanto arhitekti, inženieri, būvnieki, ražotāji, būvuzraugi, tāmētāji, būvvaldes un tie, kuriem savā darbā vajadzīgs apstrādāt vai veidot precīzus rasējumus.

Programmā ZWCAD veidojiet, rediģējiet, saglabājiet un izdrukājiet DWG/DXF/DWT failus, importējiet DGN failus, kā arī veiciet izmaiņas uz AutoCAD programmas bāzes no R14 līdz 2022 versijās veidotajos failos.

ZWCAD 2022 JAUNUMI

Data Link

Saprātīgi izveidojiet saiti ar ārējām tabulām, lai realizētu divvirzienu un sinhronizētu datu atjaunināšanu.

Associative Array

Veidojiet objektu taisnstūrveida, ceļu vai polārus blokus ar elastīgiem iestatījumiem un pielāgojiet tos, velkot rokturus.

CAD standarti

Izveidojiet zīmēšanas standarta (.dws) failus un attiecīgi pārbaudiet un labojiet nestandarta stilus, lai standartizētu CAD rasējumus.

Flatshot

Ērti izveidojiet 3D objektu 2D versiju, ietaupot jūs no zīmēšanas konvertēšanas.

IFC imports

Importējiet IFC failus, skatiet detalizētu informāciju par modeļiem un labāk pārvaldiet entītijas, izmantojot IFC struktūras paneli.

Līdzās esošās Classic un Ribbon izvēlnes

Izvēlnes Classic un Ribbon var parādīt vienlaikus, lai apmierinātu dažādas vajadzības un optimizētu lietotāja pieredzi.

Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.