Scroll Top

TcpMDT Professional

Viss vienā risinājumā uzmērīšanai un
civilās būvniecības projektiem

TcpMDT Professional

Risinājums mērniecības un inženierbūvniecības projektu visiem posmiem. Programma paredzēta valsts pārvaldes struktūrām, būvniecības uzņēmumiem, inženieru kompānijām, arhitektiem, pilsētu plānotājiem, uzņēmumiem, kas veic dažādus zemes aprīkošanas darbus, kalnrūpniecības uzņēmumiem, vides uzņēmumiem u.c., kā arī neatkarīgiem profesionāļiem.

Tas ietver visas standarta versijas funkcijas un nodrošina rīkus horizontālu un vertikālu izlīdzinājumu projektēšanai, projekta veidņu, teritorijas un apjoma pārskatu zīmēšanai, izvietošanai, virtuālai ekskursijai, mērījumiem un citātiem, ūdens, kanalizācijas un lietus ūdens tīkliem utt. Šī programmatūra ir piemērots visu veidu ceļu, urbanizācijas, karjeru uzmērīšanas projektiem … Tas ir viegli integrējams OpenBIM darbplūsmās, apmainot IFC un LandXML failus.

TcpMDT Standard

Pētījumi, digitālais reljefa modelis, kontūras, profili un apjomi.
MDT ir programma, kas instalēta kā spraudnis uz AutoCAD, BricsCAD vai ZWCAD. Tas piedāvā jaudīgu rīku komplektu, lai viegli mācītos, un tam ir modulāra struktūra.

Tas ļauj modelēt reljefu, izmantojot punktus, ko mēra jebkura kopējā stacija vai GNSS uztvērējs, importējot failus vai izveidojot savienojumu ar tīmekļa pakalpojumiem. Tas nodrošina iespējas kontūrlīniju ģenerēšanai, profilu un šķērsgriezumu zīmēšanai, apjomu aprēķināšanai, reljefa vizualizēšanai 3D formātā, slīpuma kartēs, GIS failu importēšanai un eksportēšanai utt. Tam ir arī funkcijas darbam ar grafikiem un vairākas citas iespējas.

TcpMDT Surveying

Koordinēt izmaiņas un veikt kopējo staciju novērojumu apstrādi.

Topogrāfijas moduli var uzstādīt, izmantojot standarta vai profesionālo MDT, un tas ir ļoti noderīgs kopējo staciju novērojumu apstrādei, punktu koordinātu aprēķināšanai utml.

Tas arī ļauj veikt globālas un lokālas koordinātu transformācijas. EPSG datu bāze ir iekļauta globālajā atsauces sistēmu pārklājumā, ko organizē valstis.

Licenču veidi

USB atslēga ar kodu – aktivizācijas kods, kas atrodas USB. Lai aktivizētu programmu uz Jūsu datora, Jums ir jāievieto USB datorā un jāievada kods (kods jāievada tikai pirmo reizi). USB atslēgu var izmantot vienlaicīgi tikai uz viena datora, bet programmu varat instalēt uz vairākiem datoriem. USB licences versija ir piemērota gadījumos, kad lietotājam ir jāstrādā uz vairākiem datoriem (ne vienlaicīgi), piemēram, biroja datorā, pārnēsājamā datorā, vai mājas datorā.
Ja USB tiek pazaudēta, licence jāiegādājas no jauna par pilnu cenu.

TcpMDT programmas tālāk pārdošana vai iznomāšana.

A) Ja Jūs esat Tālākpārdevējs (Reseller) – šajā gadījumā Tālākpārdevējs var pārdot programmu tālāk Gala Lietotājam pie nosacījuma, ka ir noslēgts ar Izplatītāju rakstisks līgums par programmas TcpMDT tālākpārdošanu.

B) Ja Jūs esat Gala Lietotājs (End User) – šajā gadījumā Jūs varat pārdot programmu citam Latvijā reģistrētam uzņēmumam vai fiziskai personai ar Latvijas Republikas dokumentiem (pilsoņiem un nepilsoņiem). Lai pārdošanas gadījums būtu legāls, Jums vispirms ir jāsaņem rakstiska atļauja no TcpMDT oficiālā izplatītāja par šāda darījuma veikšanu. Lai saņemtu standarta formu atļaujai, lūdzu kontaktēties ar TcpMDT izplatītāju pa tel. +371 66116700 vai e-pastu info@zwcadsoft.lv.

C) TcpMDT programmas nomas tālāk pārdošana / beztermiņa licences noma citai personai – TcpMDT programmas nomas licenci vai jebkuru cita veida programmas nomu drīkst pārdot tikai TcpMDT programmas Izplatītājs. Gala Lietotājs nedrīkst nomāt vai patapināt TcpMDT programmu citai juridiskai vai fiziskai personai.

Paskaidrojumi:

“Izplatītājs” (Authorized Distributor) – “3dLotus” SIA ir TcpMDT programmas autorizētais Izplatītājs Baltijas valstīs.

“Tālākpārdevējs” var būt IT kompānija, kas veic datorprogrammu un/vai datoru komponenšu pārdošanu.

“Gala Lietotājs” (End User) – juridiska vai fiziska persona, kas lieto datorprogrammu finansiāla labuma gūšanai.

Šī procedūra attiecas tikai uz TcpMDT programmām, par citu programmu tālāk pārdošanu un iznomāšanu sazinieties ar mums pa tel. +371 66116700 vai e-pastu info@zwcadsoft.lv.

Tehniskās prasības datoram
Minimālās prasības:
Microsoft® Windows 8
Microsoft® Windows 10
Procesors: Intel® CoreTM2 Duo vai AMD® AthlonTM X2 CPU vai jaunāks
RAM: 1 GB
Displeja karte: 128 MB
Cietais disks: 2 GB brīva vieta uz OS diska, 1 GB brīva vieta uz instalācijas diska
Izšķirtspēja:1024*768 VGA ar True Color
Pele ar rullīti, vai citas ierīces
DVD ROM: jebkurš ātrums (tikai instalācijas brīdim)

Ieteicams:
Microsoft® Windows 8
Microsoft® Windows 10
Procesors: Intel® PentiumTM 4 1.5 GHz vai atbilstošs AMD® procesors
RAM: 2 GB vai vairāk
Displeja karte: 1 GB vai vairāk
Cietais disks: 4 GB brīvas vietas uz OS diska, 2 GB brīva vieta uz instalācijas diska
Izšķirtspēja: 1440*900 ar NVidia 8 series vai Radeon HD series vai jaunāks
Pele ar rullīti, vai citas ierīces
DVD ROM: jebkurš ātrums (tikai instalācijas brīdim)

Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.