Scroll Top

CADprofi ir profesionāli parametriski CAD pielikumi, kas ievērojami paātrina projektēšanas darbu. Pielikumam ir intuitīvs un draudzīgs lietotāja interfeiss, kas ļauj uzsāktu darbu bez īpašas apmācības. CADprofi pielikumi ir ļoti populāri starp arhitektiem un inženieriem. Mazāk pieredzējuši lietotāji, kas tikai reizēm strādā ar CAD rasējumiem, arī novērtē programmatūras CADprofi vienkāršumu un funkcionalitāti. Darbam ar pielikumiem CADprofi nepieciešama CAD platforma, piem., ZWCAD vai AutoCAD.

CADprofi HVAC&Piping

Parametrisks CAD pielikums, satur objektu bibliotēku, kas paātrina inženieriekārtu projektēšanu – apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas, kanalizācijas cauruļvadu, ūdensapgādes, gāzes apgādes, ugunsdrošības un saldēšanas iekārtu, kā arī cita veida tehnoloģisko iekārtu projektēšanu celtniecības un rūpniecības vajadzībām.

CADprofi Electrical

Parametrisks CAD pielikums apgaismojuma, vājstrāvas sistēmu, barošanas sistēmu, gaisa vadu elektropārvades līniju, signalizācijas sistēmu, telekomunikāciju iekārtu un citu elektrisko iekārtu projektēšanai.

CADprofi Mechanical

Parametrisks CAD pielikums mašīnbūvei un būvniecības projektēšanai. Modulī ir ietverti tērauda standarta izstrādājumi (skrūves, bulstkrūves leņķi utt.). Iespējams veidot savus profilus. Pēc tērauda izstrādājumu ievietošanas iespējams automātiski iegūt specifikāciju – jau saliktu un noformētu tabulā.

CADprofi Architectural

Parametrisks CAD pielikums arhitektūras rasējumu izstrādei. Piedāvā plašas bibliotēkas durvīm, logiem un citiem celtniecības elementiem. Ievietojot objektus, varat norādīt savus izmērus. Iespēja norādīt jebkura izmēra objektus un ievietot projektu. Automātiskais apraksts zīmējumiem. Iespēja lietotājam paplašināt programmas saturu un importēt simbolu bibliotēkas vai objektus.

Konfidencialitātes iestatījumi
Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, tā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu, var glabāt informāciju no konkrētiem pakalpojumiem, parasti sīkdatņu veidā. Šeit jūs varat mainīt privātuma preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu veidu sīkfailu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē un mūsu piedāvātajos pakalpojumos.